20 січня 2025 Інститут Конфуція ВНТУ запропонував учням вінницьких шкіл здійснили інтелектуальну мандрівку в Китай у форматі турніру з ерудит-квартету.


Продемонструвавши знання з історії та культури Китаю найбільше скарбів під час цієї подорожі зібрали представники трьох навчальних закладів Вінниці:
1 місце — команда 龙 Lóng (Дракон)
Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 11"
Тетяна Паланська
Анастасія Кухарець
Максим Гулько
Данііл Метельов

2 місце — команда Піднебесна Вісімка
Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 8"
Каблучко Лілія
Зеленюк Олександра
Ступак Дмитро
Полянська Анна
3 місце — команда XXXI
Подільський науковий ліцей
Літвінов Савелій
Кондратишин Володимир
Раченко Артем
Цибрій Яна




















