…І кава ароматна на світанні,
І неба ясно-синя височінь…
Нехай ця осінь втілює бажання,
Тож відпускайте мрії в далечінь!
Вікторія Чорній
Чи полюбляєте ви каву? Можливо хтось скаже «ні», але йдеться не лише про каву як напій. Застосування кави безмежні, її чарівний аромат використовується у парфумерії, додавання кави до різноманітних кондитерських виробів робить їх вишуканими та незвичними на смак, а які чудові композиції виходять із зерен кави! Кава настільки заполонила серця людей, що навіть виник так званий coffee-art де свої почуття можна проявляти у картинах намальованих кавою.

У арт хабі Культурно-мистецького та просвітницького центру ВНТУ 30 жовтня відбулося ознайомлення та проведено майстер-клас з нетрадиційної техніки малювання кавою. Окрім незвичайної техніки майстер-клас був цікавим тим, що його проводила талановита художниця, студентка Софія ОРІСЕНКО (група 1 ІСТ-24б, факультет інтелектуальних інформаційних технологій та автоматизації). Учасниками заходу були студенти групи МФКД-24б (факультет менеджменту та інформаційної безпеки, куратор групи доцент кафедри фінансів Лілія РУДА).





Створення малюнків та спілкування між студентами відбувалося в атмосфері оповитої кавовим ароматом, а свій настрій студенти передавали через багатство кавових відтінків використаних у малюнках. Зустріч в арт хабі КМПЦ створювала не лише творчий настрій, а й терапевтичний ефект і не залишила байдужими учасників заходу.
Олена ГРЕЧАНОВСЬКА
д-р. пед. наук, професорка кафедри ФГН ВНТУ,
директорка КМПЦ

















