Чи можливо уявити святкування дня народження без кави? Напевно – ні). Тому на ювілей Вінницького національного технічного університету Культурно-мистецький та просвітницький центр запросив усіх бажаючих на душевний захід, атмосферну подію у якій поєдналися аромат кави та творчість – творчий майстер-клас з малювання кавою, який зібрав чимало студентів, охочих поєднати мистецтво та аромат улюбленого напою.



Протягом кількох годин аудиторія у культурологічному хабі КМПЦ ВНТУ перетворилася на справжню арт-майстерню, де панувала затишна атмосфера, літав заворожуючий запах свіжозвареної кави, а на аркушах паперу народжувались дивовижні картини coffee-art.
Під керівництвом талановитої студентки Софії ОРІСЕНКО (група 1 ІСТ-24б, факультет інтелектуальних інформаційних технологій та автоматизації) присутні дізналися про техніки малювання кавою, експериментували з відтінками, текстурами та власними ідеями. Хтось зобразив абстракцію, хтось — пейзаж, а дехто — поринув у світ мультиплікаційних фантазій. У кожній роботі — щось особисте, справжнє, щире.



Цей захід став не просто майстер-класом — він перетворився на простір натхнення, в якому студенти змогли відпочити, почастуватися кавою та печивом, розкрити свій внутрішній потенціал і просто отримати задоволення від творчого процесу.
Олена ГРЕЧАНОВСЬКА
д-р. пед. наук, професорка кафедри ФГН ВНТУ
директорка КМПЦ

















