Дорогі студенти Вінницького національного технічного університету!
Вітаю вас із Міжнародним днем студента!
Студентські роки — це час можливостей, викликів, радості та нових знайомств. Саме зараз ви не лише здобуваєте знання, але й формуєте свій шлях у світі, наповненому безмежними перспективами!
Наш університет пишається вами, вашими досягненнями, ініціативністю та прагненням до розвитку. Бажаю натхнення, професійного зростання та успіхів у всьому, що ви робите! Нехай кожен ваш день буде на "відмінно".
З найкращими побажаннями
ректор ВНТУ, професор, доктор технічних наук
Віктор Біліченко


















