Імідж-центр ВНТУ 22.12.2024


Шановні колеги, студенти та випускники!

Вітаю вас з нагоди Дня енергетика України!


Сьогодні ми відзначаємо не лише досягнення в галузі енергетики, а й надію на світле майбутнє, яке ми творимо разом. Вірю, що Вінницький національний технічний університет робить значний вклад у розвиток енергетичного сектору нашої країни.

Ми пишаємося нашими вченими, студентами та фахівцями, які активно впливають на розвиток енергетичної сфери не лише на регіональному рівні, але і в масштабах всієї країни.

Нехай ваша праця буде завжди на високому рівні, а досягнення в енергетичній галузі та технологіях відзначаються новаторством та практичною цінністю.

З Днем енергетика, дорогі друзі! Бажаю вам міцного здоров'я та невичерпної енергії для досягнення нових вершин.

Ректор ВНТУ, професор, доктор технічних наук
Віктор БІЛІЧЕНКО

1