Імідж-центр ВНТУ 09.01.2022

Кафедра фінансів та інноваційного менеджменту Вінницького національного технічного університету запрошує взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції  «Сучасні тенденції розвитку фінансових та інноваційно-інвестиційних процесів в Україні», яка відбудеться 25 лютого 2022 року у Вінницькому національному технічному університеті, м. Вінниця.

Форма проведення конференції – дистанційна за допомогою програми Meet. Участь у конференції є безкоштовною.

Напрямки роботи конференції:

1. Фінансовий механізм соціально-економічного розвитку України.
2. Інноваційні процеси та їх вплив на конкурентоспроможність національної економіки.
3. Сучасні проблеми інвестиційної діяльності в економіці України.
4. Актуальні проблеми управління сучасним підприємством.
5. Управління потенціалом підприємства.
6. Цифрова економіка, фінтех та ІТ-інструменти як основа розвитку сучасної України.

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Умови участі у конференції
До 20 лютого 2022 р. бажаючі повинні надіслати заявку на участь, матеріали доповіді на електронну  адресу оргкомітету.
Файли назвати прізвищем автора (наприклад: ivanov_tezi.doc; ivanov_zayavka.doc). За бажання можна здійснити самостійну реєстрацію за посиланням. У випадку самостійного подання матеріалів тези завантажуються у форматі pdf. Обов’язково  потрібно подати додатковими файлами заявку та тези доповіді у форматі docx (doc).
Заявку на участь у конференції та тези просимо надсилати за електронною адресою:
e-mail: yepifanova@vntu.edu.ua.

Додаткова інформація за телефонами:
(067)960-98-04 – Єпіфанова Ірина Юріївна (097)513-76-69 – Зянько Віталій Володимирович.

В межах конференції можна подати статтю до наукового видання «Innovation and Sustainability».

Детальна інформація щодо оформлення статей та умови на сайті видання.