11 листопада на ректораті відбулося урочисте вручення грамот деканам факультетів з нагоди Дня науки в ім’я миру та розвитку.
Ректор ВНТУ Віктор Біліченко особисто передав грамоти для відзначення на Вчених радах студентів, які активно займаються науковою діяльністю та демонструють вагомі успіхи в цій сфері.







Окрім цього, члени ректорату мали нагоду переглянути фільм, підготовлений Науково-технічною бібліотекою ВНТУ.

Цей захід став чудовою нагодою відзначити талановиту молодь та підкреслити важливість наукового розвитку задля миру та процвітання.

















