Відбулась конференція "Інвестиції в енергетичну стійкість бізнесу та громад"
20 листопада відбулась конференція "Інвестиції в енергетичну стійкість бізнесу та громад", яка пройшла на базі HUB "Місто змістів" у м. Вінниця.
Захід зібрав представників місцевого самоврядування, бізнесу, комунальних підприємств, банківських установ та громадськості з метою обговорення та пошуку нових шляхів для розвитку енергетичної стійкості громад та підприємств в умовах постійних загроз критичній інфраструктурі з боку рф.


















